Rodinný dům STEVEN V1

5 + kk

Dispozice

8,9 x 10,5 m

Rozměry

93,45 m2

Zastavěná plocha

138,96 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky a 15% DPH:
Stavbu na klíč 6 395 000 Kč
Stavbu k dokončení 5 442 000 Kč
Hrubou stavbu 2 491 000 Kč
Ceny jsou včetně DPH (15%) a je zde započítána i cena za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku – pozemek není ve svahu.

Rodinný dům STEVEN V1

Představujeme Vám rodinný dům STEVEN V1. Jedná se o dvoupodlažní nízkoenergetický dům s plochou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsem navrhli tak, aby se dal pohodlně umístit zejména do řadové zástavby. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice 1.NP

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu. Vcházíme do zádveří s příjemným úložným prostorem po levé straně. Po pravé straně se nachází vstup do technické místnosti.

Ze zádveří vstupujeme přímo na chodbu spojující ostatní místnosti. V levé části domu je situován obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Z obývacího pokoje se přes posuvná okna dostaneme na zahradu. Kuchyně je situována směrem do ulice.

Z chodby se dále dostaneme do ložnice situovanou směrem do zahrady, do koupelny se saunou a na schodiště, pod kterým je vměstnané WC.

Dispozice 2.NP

Do druhého patra vede dvouramenné schodiště přímo na chodbu, která nás zavede do ostatních místností. Z chodby je také možnost výhledu do ulice.

V levé části domu je situován směrem do ulice pokoj č. 1 a s výhledem do zahrady je zde situována ložnice. Vedle ložnice se nachází pokoj č. 2 taktéž s výhledem do zahrady.

Zbylé dvě místnosti sousedící se schodištěm jsou šatna, situována vedle pokoje č. 2, a koupelna, umístěná směrem do ulice.

Galerie

Nabízíme:

Další výhody naleznete v našem článku – Výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak to u nás celé funguje?

Více o celém procese realizace rodinného domu se dočtete na stránce: Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy?

Pokud vás zajímá podrobnější popis našich stavebních postupů a co všechno obsahují naše stavby, přečtěte si naše standardy.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní odpověď ano, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si z naší nabídky nevyberete, nevadí. Navrhneme individuální dům přesně podle vašich představ.