Rodinný dům STEVEN V1

5 + kk

Dispozice

8,9 x 10,5 m

Rozměry

93,45 m2

Zastavěná plocha

138,96 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky a DPH:

Dům na klíč 6 222 295 Kč
Dům k dokončení 5 291 597 Kč
Hrubá stavba 2 785 870 Kč

Ceny jsou včetně DPH a obsahují i cenu za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku (pozemek není ve svahu).
Vysvětlení fází stavby (dům na klíč, dům k dokončení a hrubá stavba).

Rodinný dům STEVEN V1

Představujeme Vám rodinný dům STEVEN V1. Jedná se o dvoupodlažní nízkoenergetický dům s plochou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsem navrhli tak, aby se dal pohodlně umístit zejména do řadové zástavby. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice 1.NP

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu. Vcházíme do zádveří s příjemným úložným prostorem po levé straně. Po pravé straně se nachází vstup do technické místnosti.

Ze zádveří vstupujeme přímo na chodbu spojující ostatní místnosti. V levé části domu je situován obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Z obývacího pokoje se přes posuvná okna dostaneme na zahradu. Kuchyně je situována směrem do ulice.

Z chodby se dále dostaneme do ložnice situovanou směrem do zahrady, do koupelny se saunou a na schodiště, pod kterým je vměstnané WC.

Dispozice 2.NP

Do druhého patra vede dvouramenné schodiště přímo na chodbu, která nás zavede do ostatních místností. Z chodby je také možnost výhledu do ulice.

V levé části domu je situován směrem do ulice pokoj č. 1 a s výhledem do zahrady je zde situována ložnice. Vedle ložnice se nachází pokoj č. 2 taktéž s výhledem do zahrady.

Zbylé dvě místnosti sousedící se schodištěm jsou šatna, situována vedle pokoje č. 2, a koupelna, umístěná směrem do ulice.

Galerie

Co vám můžeme nabídnout:

Přečtěte si výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak proces realizace domu funguje?

Více o tom, jak u nás celý proces realizace rodinného domu probíhá, se dočtete na stránce Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy pro jednotlivé fáze stavby?

Zajímá vás podrobný popis stavebních postupů a standardů, a co všechno jednotlivé fáze stavby obsahují? Podívejte se detailně na dům na klíč, dům k dokončení nebo hrubou stavbu domu.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní vaše odpověď na jednu z otázek „ano“, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si nevyberete z nabídky vzorových domů, rádi vám navrhneme dům přesně podle vašich představ.