Rodinný dům JOSEPH

4 + kk

Dispozice

10 x 9 m

Rozměry

84,11 m2

Zastavěná plocha

121,89 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky a DPH:

Stavbu na klíč 5 464 704 Kč
Stavbu k dokončení 4 644 998 Kč
Hrubou stavbu 2 445 455 Kč

Ceny jsou včetně DPH a je zde započítána i cena za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku – pozemek není ve svahu.

Rodinný dům JOSEPH

Představujeme Vám rodinný dům JOSEPH. Jedná se o dvoupodlažní nízkoenergetický dům s členitým půdorysem a sedlovou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsme navrhli tak, aby se dal umístit do většiny pozemků. Rozmístění oken v přízemí i v podkroví je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice 1.NP

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu a jsou kryté malým závětřím. Vcházíme do zádveří s příjemným úložným prostorem po levé straně.

Ze zádveří vstupujeme přímo na chodbu spojující ostatní místnosti. V levé části domu je situován obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Z obývacího pokoje se přes posuvná okna dostanete na zahradu.

Dále se z chodby posuneme ke schodiště vedoucí do podkroví. Zároveň je využitý i prostor pod schodištěm a slouží jako malá šatna.

Hned vedle šatny je situována koupelna orientována směrem do zahrady. Napravo od koupelny se nachází vstup na WC. Poslední místností v přízemí je technická místnost, která je orientována směrem do ulice.

Dispozice 2.NP

Do podkroví vede dvouramenné schodiště přímo na chodbu, z níž se dostaneme do všech místností.

Na začátku chodby se po levé straně nachází koupelna s WC.
Hned poté následují dva pokoje a ložnice. V každé obytné místnosti jsou vždy dvě okna zajišťující kvalitní prosvětlení prostoru.

Z chodby se také dostaneme pomocí skládacího dřevěného žebříku, schovaného ve stropě, na půdu.

Galerie

Nabízíme:

Další výhody naleznete v našem článku – Výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak to u nás celé funguje?

Více o celém procese realizace rodinného domu se dočtete na stránce: Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy?

Pokud vás zajímá podrobnější popis našich stavebních postupů a co všechno obsahují naše stavby, přečtěte si naše standardy.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní odpověď ano, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si z naší nabídky nevyberete, nevadí. Navrhneme individuální dům přesně podle vašich představ.