Rodinná vila TONY

6 + kk

Dispozice

18,8 x 20 m

Rozměry

258,73 m2

Zastavěná plocha

298,3 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky a DPH:

Dům na klíč 13 363 840 Kč
Dům k dokončení 11 359 264 Kč
Hrubá stavba 5 980 318 Kč

Ceny jsou včetně DPH a obsahují i cenu za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku (pozemek není ve svahu).
Vysvětlení fází stavby (dům na klíč, dům k dokončení a hrubá stavba).

Rodinná vila TONY

Představujeme Vám rodinnou vilu TONY. Jedná se o dvoupodlažní nízkoenergetický dům s garáží, členitým půdorysem a plochou střechou.

Projekt naší vily je navržen spíše na větší, ale hlavně širší pozemky. Rozmístění oken v obou podlažích je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice 1.NP

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu. Stejně tak i garáž, která je situována v pravé části objektu. Do garáže se dá vstoupit i ze zahrady.

Vcházíme do prostorného zádveří s velkým úložným prostorem po levé straně. Po pravé straně se nachází technická místnost a hned vedle vstup do garáže. Zádveří je prosvětleno světlíkem.

Ze zádveří se přesuneme na chodbu, která vede do zbylých místností přízemí. Na pravé straně se nachází prádelna, která funguje i jako vstup na zahradu.
Uprostřed chodby se nachází schodiště vedoucí do druhého podlaží.

Popojdeme-li dále chodbou, narazíme na koupelnu a dvě ložnice. Všechny tři místnosti jsou situovány směrem do zahrady.

Poslední největší místností je obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou zabírající celou levou část přízemí. Celý prostor je prosvětlen velkoformátovými okny, zajišťující vysoký přísun denního světla. Přes dvojici posuvných oken se dostaneme na terasu. Vedle kuchyně se nachází malá spíž situována do ulice.

Dispozice 2.NP

Do druhého podlaží vede dvouramenné schodiště přímo na chodbu, z níž se dostaneme do všech místností.

V levé části podkroví se nachází první pokoj situován směrem do ulice. Druhý pokoj a WC jsou situovány do zahrady.

V pravé části podkroví je umístěna koupelna a třetí ložnice, obě místnosti jsou situovány do zahrady. V koupelně i v ložnici se nachází vstup na společný balkon s výhledem na zahradu. Ložnice disponuje i samostatnou šatnou situovanou směrem do ulice.

TIP:
Na prostornou plochou střechu by se dalo umístit velké množství solárních panelů. Pro hraje i prostorná technická místnost a její poloha hned pod panely. Tam by se umístilo veškeré potřebné příslušenství.

Galerie

Co vám můžeme nabídnout:

Přečtěte si výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak proces realizace domu funguje?

Více o tom, jak u nás celý proces realizace rodinného domu probíhá, se dočtete na stránce Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy pro jednotlivé fáze stavby?

Zajímá vás podrobný popis stavebních postupů a standardů, a co všechno jednotlivé fáze stavby obsahují? Podívejte se detailně na dům na klíč, dům k dokončení nebo hrubou stavbu domu.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní vaše odpověď na jednu z otázek „ano“, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si nevyberete z nabídky vzorových domů, rádi vám navrhneme dům přesně podle vašich představ.