Rodinný dům OSCAR

2 + kk

Dispozice

8,19 x 8,19 m

Rozměry

67,01 m2

Zastavěná plocha

51,4 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky DPH:

Dům na klíč 2 302 720 Kč
Dům k dokončení 1 957 312 Kč
Hrubá stavba domu 1 030 467 Kč

Ceny jsou včetně DPH a obsahují i cenu za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku (pozemek není ve svahu).
Vysvětlení fází stavby (dům na klíč, dům k dokončení a hrubá stavba).

Rodinný dům OSCAR

Představujeme Vám rodinný dům OSCAR. Jedná se o malý přízemní nízkoenergetický dům s jednoduchým půdorysem a valbovou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsme navrhli tak, aby se dal umístit do většiny pozemků. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu. Vcházíme do malého zádveří se skromným úložným prostorem. Po levé straně se nachází koupelna s WC situována do ulice.

Na zádveří je přímo napojena malá knihovna v levé části domu. Hned vedle knihovny se nachází ložnice situována směrem do zahrady.

V pravé části objektu je situován obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také příjemně prosvětlují prostor. Kuchyně je situována směrem do ulice.

Galerie

Co vám můžeme nabídnout:

Přečtěte si výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak proces realizace domu funguje?

Více o tom, jak u nás celý proces realizace rodinného domu probíhá, se dočtete na stránce Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy pro jednotlivé fáze stavby?

Zajímá vás podrobný popis stavebních postupů a standardů, a co všechno jednotlivé fáze stavby obsahují? Podívejte se detailně na dům na klíč, dům k dokončení nebo hrubou stavbu domu.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní vaše odpověď na jednu z otázek „ano“, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si nevyberete z nabídky vzorových domů, rádi vám navrhneme dům přesně podle vašich představ.