Rodinný dům OSCAR

2 + kk

Dispozice

8,19 x 8,19 m

Rozměry

67,01 m2

Zastavěná plocha

51,4 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky a 15% DPH:
Stavbu na klíč 2 400 000 Kč
Stavbu k dokončení 2 050 000 Kč
Hrubou stavbu 950 000 Kč
Ceny jsou včetně DPH (15%) a je zde započítána i cena za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku – pozemek není ve svahu.

Rodinný dům OSCAR

Představujeme Vám rodinný dům OSCAR. Jedná se o malý přízemní nízkoenergetický dům s jednoduchým půdorysem a valbovou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsme navrhli tak, aby se dal umístit do většiny pozemků. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu. Vcházíme do malého zádveří se skromným úložným prostorem. Po levé straně se nachází koupelna s WC situována do ulice.

Na zádveří je přímo napojena malá knihovna v levé části domu. Hned vedle knihovny se nachází ložnice situována směrem do zahrady.

V pravé části objektu je situován obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také příjemně prosvětlují prostor. Kuchyně je situována směrem do ulice.

Galerie

Nabízíme:

Další výhody naleznete v našem článku – Výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak to u nás celé funguje?

Více o celém procese realizace rodinného domu se dočtete na stránce: Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy?

Pokud vás zajímá podrobnější popis našich stavebních postupů a co všechno obsahují naše stavby, přečtěte si naše standardy.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní odpověď ano, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si z naší nabídky nevyberete, nevadí. Navrhneme individuální dům přesně podle vašich představ.