Rodinný dům PAUL V1

4 + kk

Dispozice

12,95 x 10,6 m

Rozměry

137,27 m2

Zastavěná plocha

110,75 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky DPH:

Stavbu na klíč 4 845 000 Kč
Stavbu k dokončení 4 217 360 Kč
Hrubou stavbu 2 220 316 Kč

Ceny jsou včetně DPH a je zde započítána i cena za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku – pozemek není ve svahu.

Rodinný dům PAUL V1

Představujeme Vám rodinný dům PAUL V1. Jedná se o přízemní nízkoenergetický dům se sedlovou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsme navrhli tak, aby se dal umístit do většiny pozemků. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu a jsou kryté malým závětřím. Vcházíme do zádveří s příjemným úložným prostorem. Po levé straně se nachází samostatné WC.

Ze zádveří vstupujeme přímo na chodbu spojující ostatní místnosti. Nachází se zde rovněž další úložné prostory. Z chodby je možnost vstupu na zahradu přes technickou místnost.

V levé části objektu je situován obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také opticky rozšiřují a prosvětlují prostor. V kuchyni je malá spíž určená pro skladování potravin.

Směrem do zahrady jsou rovněž orientovány dva pokoje. Posledními místnostmi jsou koupelna vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a vanou a ložnice, které jsou obě jsou orientovány směrem do ulice.

Galerie

Nabízíme:

Další výhody naleznete v našem článku – Výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak to u nás celé funguje?

Více o celém procese realizace rodinného domu se dočtete na stránce: Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy?

Pokud vás zajímá podrobnější popis našich stavebních postupů a co všechno obsahují naše stavby, přečtěte si naše standardy.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní odpověď ano, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si z naší nabídky nevyberete, nevadí. Navrhneme individuální dům přesně podle vašich představ.