Rodinný dům PAUL V2

4 + kk

Dispozice

12,95 x 10,6 m

Rozměry

137,27 m2

Zastavěná plocha

110,75 m2

Užitková plocha

Cena za RD vč. základové desky DPH:

Dům na klíč 5 209 680 Kč
Dům k dokončení 4 465 440 Kč
Hrubá stavba domu 2 468 396 Kč

Ceny jsou včetně DPH a obsahují i cenu za základovou desku. Základová deska je uvažována na rovném pozemku (pozemek není ve svahu).
Vysvětlení fází stavby (dům na klíč, dům k dokončení a hrubá stavba).

Rodinný dům PAUL V2

Představujeme Vám rodinný dům PAUL V2. Jedná se o přízemní nízkoenergetický dům s valbovou střechou.

Projekt našeho vzorového domu jsem navrhli tak, aby se dal umístit do většiny pozemků. Rozmístění oken je možné měnit podle osazení na pozemku a orientaci místností ke světovým stranám.

Pro přiblížení představy o pohodlném a cenově dostupném bydlení si dispozici navíc můžete upravovat podle svých představ.

Dispozice

Vstupní dveře se nachází na čelní straně domu a jsou kryté malým závětřím. Vcházíme do zádveří s příjemným úložným prostorem. Po levé straně se nachází samostatné WC.

Ze zádveří vstupujeme přímo na chodbu spojující ostatní místnosti. Nachází se zde rovněž další úložné prostory. Z chodby je možnost vstupu na zahradu přes technickou místnost.

V levé části objektu je situován obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také opticky rozšiřují a prosvětlují prostor. V kuchyni je malá spíž určená pro skladování potravin.

Směrem do zahrady jsou rovněž orientovány dva pokoje. Posledními místnostmi jsou koupelna vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a vanou a ložnice, které jsou obě jsou orientovány směrem do ulice.

Galerie

Co vám můžeme nabídnout:

Přečtěte si výhody spolupráce s námi.

Zajímá vás, jak proces realizace domu funguje?

Více o tom, jak u nás celý proces realizace rodinného domu probíhá, se dočtete na stránce Jak to funguje.

Chcete znát naše standardy pro jednotlivé fáze stavby?

Zajímá vás podrobný popis stavebních postupů a standardů, a co všechno jednotlivé fáze stavby obsahují? Podívejte se detailně na dům na klíč, dům k dokončení nebo hrubou stavbu domu.

Líbí se vám tento dům nebo máte svou vlastní představu?

Pokud zní vaše odpověď na jednu z otázek „ano“, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Pokud si nevyberete z nabídky vzorových domů, rádi vám navrhneme dům přesně podle vašich představ.